Bezpečnostní kamery

Naše společnost disponuje kromě kamer pro termovizi také stacionárními termokamerami, které jsou schopny kontrolovat bezpečnost a narušitelnost otevřeného prostranství. Lidské tělo, se svou teplotou vyšší než konstantní teplota prostředí, je kamerou jasně viditelné, stejně jako pohyb, který je schopna okamžitě zaznamenat. Termokamery zpravidla využíváme na kulturní společenské akce (Rock for People), ale například i na skládkách odpadu.

Bezpečnostní termokamery si lze u nás zapůjčit na krátkodobý či dlouhodobý pronájem pro objekty v celé ČR.


Záběr z termovizní kamery za úplné tmy kdy systém detekoval pohyb osob ve vzdálenosti 150m v ochranném pásmu VIP zóny. Díky včasné informaci byly nežádoucí návštěvníci chyceny a vyvedeny z areálu RFP. Naše termovizní kamera je díky tomuto incidentu každoročním vybavením VIP zóny na Rock for People.Jaké jsou výhody bezpečnostních termokamer?

Největší devizou tohoto systému je schopnost zabezpečit dohled velkoplošných prostranství jako jsou letiště, skládky s odpadem, hudební a kulturní festivaly apod.

V těchto případech je značnou předností termokamer fakt, že dokážou identifikovat nežádoucí osoby i za nepříznivých podmínek jako je mlha, tma a déšť.

Ukázka instalované termovizní kamery a pohledu na hlídaný perimetr.