Vyberte si jeden z naších balíčků termovizního měření

Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 5 termosnímků, termovizní protokol, cena: 1 800,- Kč včetně DPH.

Balíček MINI je vhodný pro malé bytové jednotky v bytových domech nebo pro kontrolu jednoho daného problému jako jsou velké okenní výplně, izolace stropu, rekonstrukce pokoje s izolacemi a podobně. Tento balíček je také určen pro individuální termovizní měření např. poruch na vodovodních soustavách nebo hledání závad nebo "defektů" na různých přístrojích. Časová náročnost v místě termovizního měření je 1hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 3 pracovních dnůK balíčku služeb není zahrnuta doprava 1km/10kč + časové parkovné v případě městských center.
Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 10 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, cena: 3 500,- Kč včetně DPH.

Balíček STANDARD  je vhodný pro rodinné domy s obytnou plochou 150m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace pro úsporná opatření. Při prohlídce s termovizní kamerou v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  1-2hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 5 pracovních dnů K balíčku služeb není zahrnuta doprava 1km/10kč + časové parkovné v případě městských center.

Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 15 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, cena: 6 000,- Kč včetně DPH.

Balíček VIP  je vhodný pro komplexní prohlídku většího rodinného domu. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu včetně všech součástí (topení, elektroinstalace, rekuperace ...) a osobní konzultace pro úsporná opatření s přímým odkazem na garantovaná řešení. Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2-3hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 10 pracovních dnů.  K balíčku služeb není zahrnuta doprava 1km/10kč + časové parkovné v případě městských center.
Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 32 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, plakát na vývěsku, cena: 8500,- Kč bez DPH.

Balíček BYTOVÝ DŮM  je vhodný bytové domy do 4 podlaží a jednoho vchodu. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a všech společenských prostor. Dále dle dohody je možné navštívit několik bytových jednotek, kde jsme schopni nalézt konkrétní příčinu problému a s obyvateli domu to podrobněji probrat (není součástí ceny balíčku bytového domu). Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenává celá fasáda  a vnitřní prostředí pouze místa, které jsou pro zpracování termosnímku relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2 -3hod Výstupem je termovizní protokol a výstupní list v podobě plakátu na vývěsku bytového domu. Zpracovaný výstupních materiálů je  do 5 pracovních dnů. O postupech měření se s vámi vždy domlouvámem předem a snažíme se přizpůsobit také časovým možnostem z Vaší strany. Pro přesnou cenovou kalkulaci a vytvoření nabídky nás neváhejte kontaktovat na info@termohospital.cz nebo na telefonicky 777 333 640.


Pomocný kufřík s měřícími přístroji pro doplňující vyhodnocení termovize

S pomocí tohoto kufříku jsme schopni nalézt určité nedostatky, anomálie a následně vám navrhnout určitá opatření. Slouží jako doplňkové přístroje k termoviznímu měření domu a k lepší analýze celkového stavu objektu.

Kufřík obsahuje bezdotykový měřící přístroj pro snadné určení rosných bodů, několik teploměrů s vlhkoměry, přístroj pro měření vlhkosti materiálu (zdiva, dřeva), inspekční mikrokameru 0,7mm (na PC nebo mobilu pro prohlížení), dataloger teplota/vlhkost/CO2 (vydýchaný vzduch). Přístroje nejsou naší běžnou výbavou pro termovizní měření rodinného nebo bytového domu a jsou k dispozici dle potřeb specialisty, který provádí termovizi. Např. cena pro zapůjčení datalogeru pro vyhodnocení vnitřního prostředí na 7-12 dnů je 2 000,- s tím, že přístroj zašlete zpět poštou. Cena zapůjčení inspekční mikrokamery na 3 dny je 400,-. Vratná kauce není nutná pokud si u nás zákazník objedná službu STANDARD jinak jsou 3 000,-. Ostatní ceny zápujček různých přístrojů jsou dle dohody.  

Inspekční letecké kontroly dronem

Jako další novinkou se kterou pracujeme příležitostně je malý bezpilotní dron s kamerou. Používáme ho například ke kontrole větších areálů a výškových budov, kde dokážeme lépe posoudit skutečný stav venkovního pláště a jiných anomálií. Tyto drony jsou malých rozměrů a fungují do vzdálenosti 300m s dálkovým online přenosem obrazu. Jejich použití volí vždy termofotograf k dané zakázce a také dle požadavků zákazníka. Cena této služby není zahrnuta v ceníku a není nijak účtována. Služba je pouze nápomocná pro termofotografa nebo analyzátora termosnímku pro upřesnění různých konstrukčních detailů.

Placenou službu létání bezpilotní dronem s termovizní kamerou, focením nebo natáčením videa zpracováváme za pomocí partnera, který splňuje veškeré právní a legislativní předpisy. Tuto službu jsme vám schopni zprostředkovat s naší službou analýzy dat a zpracováním výstupu. OBJEDNÁVKA SLUŽEB

Pobočky firmy v ČR jsou situovány ve městech se službou termovizní měření Praha, Hradec Králové a Vsetín. Ke každému termoviznímu měření vyrazí termofotograf z nejbližší pobočky. Doprava je za 1km/10Kč včetně DPH.

 

V rámci balíčku MINI, STANDARD, VIP požadujeme platbu v době prováděného měření, v ostatních případech dle dohody. V případě objednávky našeho pomocného kufříku je platba na dobírku.

Při objednávce služby platí všeobecné smluvní podmínky společnosti AW TERMO s.r.o.

 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: