Vyberte si jeden z naších balíčků termovizního měření

Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 5 termosnímků, termovizní protokol, cena: 1 800,- Kč včetně DPH.

Balíček MINI je vhodný pro menší rodinné domy nebo samostatné bytové jednotky v bytových domech. Tento balíček je také určen pro individuální termovizní měření např. poruch na vodovodních soustavách nebo hledání závad nebo "defektů" na různých přístrojích. Časová náročnost v místě termovizního měření je 1hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 3 pracovních dnů
Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 10 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, cena: 3 500,- Kč včetně DPH.

Balíček STANDARD  je vhodný pro rodinné domy s obytnou plochou 150m2. V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace pro úsporná opatření. Při prohlídce s termovizní kamerou v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  1-2hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 5 pracovních dnů
Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 15 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, cena: 6 000,- Kč včetně DPH.

Balíček VIP  je vhodný pro komplexní prohlídku rodinného domu . V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu včetně všech součástí (topení, elektroinstalace, rekuperace ...) a osobní konzultace pro úsporná opatření s přímým odkazem na garantovaná řešení. Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2-3hod Výstupem je termovizní protokol zpracovaný do 10 pracovních dnů
Termovizní kamera Fluke 32 s vyšším rozlišením, 32 termosnímků, prohlídka celého objektu v režimu ON-LINE, odborná konzultace, termovizní protokol, plakát na vývěsku, cena: 8500,- Kč bez DPH.

Balíček BYTOVÝ DŮM  je vhodný pro všechny bytové domy . V ceně je zahrnuta větší časová náročnost na prohlídku celého objektu a osobní konzultace s jednotlivými vlastníky bytových jednotek. Při prohlídce s  termovizní kamerou  v režimu ON-LINE  se zaznamenávají pouze místa, které jsou pro zpracování relevantní.  Časová náročnost v místě termovizního měření je  2 -3hod Výstupem je termovizní protokol a výstupní list v podobě plakátu na vývěsku bytového domu. Zpracovaný výstupních materiálů je  do 5 pracovních dnů


Pomocný kufřík s měřícími přístroji pro přesnější vyhodnocení termovize

S pomocí tohoto kufříku jsme schopni nalézt určité nedostatky, anomálie a následně vám navrhnout určitá opatření. Slouží jako doplňkové přístroje k termovizní mu měření domu a k lepší analýze celkového stavu objektu.

Kufřík obsahuje bezdotykový měřící přístroj pro snadné určení rosných bodů, několik teploměrů s vlhkoměry, přístroj pro měření vlhkosti materiálu (zdiva, dřeva), inspekční mikrokameru 0,7mm (na PC nebo mobilu pro prohlížení), přístroj pro určení hladiny CO2 (vydýchaný vzduch). Přístroje jsou naší běžnou výbavou pro termovizní měření rodinného domu balíčku STANDARD, VIP a bytový dům. Je možné si je také zapůjčit.

Inspekční letecké kontroly dronem

Jako další novinkou se kterou pracujeme příležitostně je malý bezpilotní dron s kamerou. Používáme ho například ke kontrole větších areálů a výškových budov, kde dokážeme lépe posoudit skutečný stav venkovního pláště a jiných anomálií. Tyto drony jsou malých rozměrů a fungují do vzdálenosti 300m s dálkovým online přenosem obrazu. Jejich použití volí vždy termofotograf k dané zakázce a také dle požadavků zákazníka. Cena této služby není zahrnuta v ceníku a není nijak účtována. Služba je pouze nápomocná pro termofotografa nebo analyzátora termosnímku pro upřesnění různých konstrukčních detailů.

Placenou službu létání bezpilotní dronem s termovizní kamerou, focením nebo natáčením videa zpracováváme za pomocí partnera, který splňuje veškeré právní a legislativní předpisy. Tuto službu jsme vám schopni zprostředkovat s naší službou analýzy dat a zpracováním výstupu. OBJEDNÁVKA SLUŽEB

Pobočky firmy v ČR jsou situovány ve městech se službou termovizní měření Praha, Hradec Králové a Vsetín. Ke každému termoviznímu měření vyrazí termofotograf z nejbližší pobočky. Doprava je za 1km/10Kč včetně DPH.

 

V rámci balíčku MINI, STANDARD, VIP požadujeme platbu v době prováděného měření, v ostatních případech dle dohody. V případě objednávky našeho pomocného kufříku je platba na dobírku.

Při objednávce služby platí všeobecné smluvní podmínky společnosti AW TERMO s.r.o.

 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: