Přidáno 6.10.2010

Dohled Rock for People

Hradec Králové, náročné podmínky si vyžadují prvotřídní materiál a ten zvolí i ostraha festivalového areálu při Rock for People v Hradci Králové. Do systému ostrahy bude zapojena zcela nová termokamera, která bude mít za úkol odhalit neplatiče.

Rock for People bude probíhat od soboty 3. července až do úterý 6. na letišti u Hradce Králové. Obrovský festivalový areál je samozřejmě po celou dobu nutné ohlídat jak z hlediska bezpečnosti návštěvníků, tak také kvůli různým neplatičům, kteří by se na festival rádi podívali zadarmo. Termokamera, kterou ostraha zvolila pro střežení perimetru v délce 700 m, ušetří i náklady na samotné pracovníky security. Nebude zapotřebí využít tolik hlídajících osob, kamera sama s pomocí autonomního softwaru detekuje pohyb v obraze. To znamená, že se operátor security nemusí neustále dívat na obraz, ale systém sám spustí alarm v případě pohybu osob v ohraničeném pásmu záběru kamery.


Kamera používá termální zobrazení, které umožňuje uživatelům rozpoznat osoby nebo incidenty v naprosté tmě a složitých podmínkách jako jsou dým, opar, prach a mlha. Termokamera bude nainstalovaná v místech, kde budou nejhorší světelné podmínky a plot není průhledný pro dohled dění za ním. Její místo bude na samostatném stožáru u plotu areálu a bude doplněna další kamerou s nočním viděním na 50 m. Video signál bude přenášen na monitor do zázemí security pro neustálý dohled. Systém bude zároveň vybaven dvěma mobilními PC tablety, na které bude zobrazován obraz ze všech kamer včetně záznamu s možností pohybu operátora po celém areálu.

 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: