Naše společnost je založená na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém

Hodnocení zákazníků na firmy.cz

Naše Facebook stránky s aktuálními termosnímky a měřeními s úniky tepla

Naše pobočky v jednotlivých krajích:

Termovizní měření Praha 7 - Holešovice


Termovizní měření  pro Východočeský kraj - Hradec Králové  


Termovizní měření  pro Zlínský kraj  -  Vsetín


Termovizní měření zajišťujeme také o víkendech a svátcích! Ve všech krajích je k dispozici termovizní kamera s vyšším rozlišením!


Fakturační adresa:

AW TERMO s.r.o.

třída Edvarda Beneše 1412/35

Nový Hradec Králové

500 12 Hradec Králové

IČ 28231503

DIČ CZ28231503


Firma AW TERMO s. r. o. s obchodním názvem termohospital.cz vznikla v lednu roku 2009 s myšlenkou poskytnout veřejnosti termosnímek za přijatelnou cenu.

Působíme v oblasti stavitelství a stavebního poradenství v domácnostech, bytových domech, firmách a v průmyslu jako specialisté na termovizní měření a zjištění příčin různých anomálií. Používáme naše termovizní "vidění" na zjištění aktuálního stavu, kontrolu provedené práce i prevenci. Takto můžeme našim zákazníkům zprostředkovat informace, které nejsou pouhým okem zřetelné. Zabýváme se také poradenství na vytápění, regulace a vytápění.


Na základě průzkumu trhu jsme zjistili, že si lidé začínají uvědomovat, kolik peněz jim proteče přes nedokonalé izolace stěn či oken a chtějí takovou situaci řešit, chtějí ušetřit a proto také hledají odbornou radu. Myšlenka, která na popud výsledků průzkumu vznikla, byla umožnit lidem aktuální pohled na jejich domy, byty či objekty. Proto jsme vyvinuli software, který je schopen obrovské množství dat shromážděné termoměřením propojit s čísly popisnými jednotlivých staveb a tak si může každý najít svůj vlastní termosnímek.


Pracujeme na úsporách i v ostatních oblastech a poskytujeme v rámci projektu TERMO OBCÍM různé výhody na produkty od naších partnerů. Naším cílem je obyvatelům ČR ukázat úspornou a ekologickou možnost bydlení v rámci nejnovějších trendů na trhu. Náš tým lidí Vám dokáže zpracovat od termosnímku přes průkaz energetické náročnosti budov, energetický posudek až po projektovou dokumentaci.


Získali jsme 3. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR

youtube video TERMO OBCÍMZískali jsme cenu zdraví a životního prostředí udělenou Ministerstvem životního prostředí..

Naše certifikované školení termografie a diagnostiky budov.

 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: