O nás

Naše společnost je založená na osobním přístupu s cílem vyřešit Váš problém

Firma AW TERMO s. r. o. s obchodním názvem termohospital.cz vznikla v lednu roku 2009 s myšlenkou poskytnout veřejnosti kvalitní službu za přijatelnou cenu.

Jsme sesterskou společností skupiny odborníků stavební společností AW DOMY s.r.o., která je založena na výstavbu rodinných domů ve Východočeském a Středočeském kraji. Společnost AW TERMO s.r.o. zajišťuje služby inspekce dokončených staveb pro AW DOMY s.r.o. a dále po vlastní ose služby termovizního měření nemovitostí, předmětů, dálkového měření teplot, CO2 a vlhkosti, inspekce nemovitostí a také zatékání do konstrukce domu. Postupem času se zabýváme také vývojem nových individuálních služeb pro rodinné domy, bytové domy a firmy.

Naše pobočky v jednotlivých krajích

Termovizní měření zajišťujeme také o víkendech a svátcích! Ve všech krajích je k dispozici termovizní kamera s vyšším rozlišením!

Středočeský kraj

Praha - Holešovice

Východočeský kraj

Hradec Králové

Zlínský kraj

Vsetín

PROČ JSME S TÍM ZAČALI

Myšlenka na měření objektů a různých těles nám přišel jako technicky velmi zajímavý nápad. Kdo by také nechtěl mít doma kameru s viděním Pradátora (akční sci-fi film z roku 1987)? Byl to také začátek poskytování dotací Zelená úsporám a na základě průzkumu trhu jsme zjistili, že si lidé začínají uvědomovat, kolik peněz jim „proteče“ přes nedokonalé izolace stěn či oken a chtějí takovou situaci řešit, chtějí ušetřit a proto také hledají odbornou radu. Myšlenka, která na základě výsledků průzkumu vznikla, byla umožnit lidem aktuální a reálný pohled na energetické ztráty jejich domů, bytů či jiných objektů. Proto jsme vyvinuli speciální software pro termokamery, který je schopen obrovské množství dat shromážděné termoměřením propojit s čísly popisnými jednotlivých staveb.  Během jednoho roku jsme  provedli 8500 měření  nemovitostí. To vše bez dotací a příspěvků organizací. Uskutečněním velkého množství termovizních měření jsme získali cenné zkušenosti ve velmi krátké době a stali se nejlepšími na trhu.

OSOBNÍ PŘÍSTUP A PÉČE O ZÁKAZNÍKA NÁS BAVÍ

Jsme si velice dobře vědomi, že dobré jméno malé společnosti je velice důležité. Technologie u Vás doma rychle mění tvář naší společnosti i našeho způsob života, u nás zrychlují službu a více upřesňují realitu.  Můžeme mít nejdražší a nejkvalitnější techniku, ta však neumí nahradit chování lidí. Proto dodržujeme základní etiketu chování tak, aby pro Vás bylo jednání s námi příjemné, technicky srozumitelné a hlavně bez skrytých nejasností. Kdo nepochopí, rádi vysvětlíme 3x :-). Všechny osobní zkušenosti si ve skupině sdílíme tak, abychom uměli správně na Vaše požadavky reagovat.  Dodržujeme termíny i ceny služeb a rádi poskytujeme nadstandardní přístup.

Náš tým lidí dokáže zpracovat veškeré Vaše požadavky, i když nevíte, co přesně potřebujete. Navedeme Vás na správné postupy od provedení termovize, přes průkaz energetické náročnosti budov, energetický posudek až po projektovou dokumentaci.

Kontaktujte přímo našeho odborníka

 Získejte cenovou nabídku nebo zpětnou vazbu na Váš obchodní nebo technický dotaz do druhého dne. Náš odborník je schopen okamžitě navrhnout také termín realizace. Na  telefonu jsme PO – NE od 7:00 do 19:00

*v případě, že telefon nebereme hovoříme s jiným zákazníkem osobně

+420 606 873 585

Získali jsme 3. místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR

Rychlé příspěvky na sociálních sítích

5/5

V očích lidí, kterým jsme pomohli

Za více než 13 let jsme získali jen 5-hvězdičkové hodnocení od spokojených zákazníků. Velice si ceníme tohoto hodnocení a o to víc nás tato práce těší.