Úspory na vytápění umíme nastavit

S rostoucími cenami energií obecně lidé náklady na vytápění sníží tím, když budou méně topit neboli sníží teplotu na svém termostatu. To není obecně špatné rozhodnutí, nic se ale nesmí podcenit a je nutné přihlédnout k tepleným ztrátám objektu. Velkým snížením teploty v jednotlivých pokojích si totiž v některých případech můžeme uškodit a v místnostech se nám mohou začít tvořit plísně. Plísně škodí všem lidem a můžou mít trvalé následky ohrožující vaše zdraví.

Jak to umíme řešit?

S pomocí termovizní kamery jsme schopni zjistit skutečný stav objektu s tepelnými mosty. Ty stanoví jak se objekt chová s tepelnými ztrátami a ve vnitřním prostředí s rosnými body. Tyto dva faktory jsou velice důležité. Dle toho si umíme dobře představit jak přizpůsobit obsazenost tepelných těles, jejich velikost, umístění a navrhnout správnou zónovou regulaci. 

úspory na vatápění

Z termosnímku je patrné jak se projevuje vnitřní vytápění topných těles a také vliv tepelných mostů na obovodové konstrukci domu. Roh domu (modrá barvaú) je výrazně ochlazován venkovními povětrnostními podmínkami.

Ozvěte se a nenechte již více unikat vaše peníze

do druhého dne vás budeme kontaktovat a stanovíme další postup pro co nejlepší výsledek realizovaného termovizního měření.