Inspekce pro zjištění zatékání do domu

zatékání do konstrukce domu, průsak vody

Inspekce nemovitosti pro zjištění problémů se zatékáním.

Provádíme inspekční kontroly všech druhů staveb pro zjištění různých „defektů“ v konstrukci. Soustředíme se jak na střešní krytinu tak i na venkovní plášť budovy. Prohlídku z větší části provádíme v několika návštěvách, tak aby bylo možné zjistit chování konstrukce s obsahem vlhkosti při různých povětrnostních podmínkách. Naše hlavní technické prostředky jsou termokamery, měřiče povrchové vlhkosti, datalogery vnitřní / venkovní teploty a vlhkosti a také inspekční kamery pro horší přístupy do mezer a podobně.

Na snímku je viditelně narušená taška, která zapříčinila zatékání do půdního prostoru. Tento snímek je pořízen lehkým inspekční dronem.

Náš výstupní protokol srozumitelně vysvětluje závadu a fotodokumentací určuje přesné místo. Termokamera ukazuje rozsah velikosti vlhkosti na zdivu. Termokameru v tomto případě lze použít i bez velkých teplotních rozdílných teplot.

Ozvěte se a nenechte již více unikat vaše peníze

do druhého dne vás budeme kontaktovat a stanovíme další postup pro co nejlepší výsledek realizovaného termovizního měření.