Tvorba plísní na stěnách

Plísně jsou vlastně houby, které jsou lidskému organizmu z dlouhodobé hlediska ve vnitřních prostorách velice škodlivá. Vznikají z několika důvodů a jejich odstranění není nijak složité ale je těžší přijít na příčinu. Naše zkušenosti, které jsme během 11 let s termovizní kamerou získali můžeme snadno příčinu odhalit a poradit vám jak to řešit.

Provádíme také měření teploty a vlhkosti přístroji pro přímí výpočet rosného bodu, který rychle určí jaká teplota materiálu ve vnitřních prostorách je riziková. Dost častou příčinou je tvorby plísní je také menší netěsnost u okenních výplní se způsobem vytápění a regulace. Větrání neboli výměna vzduchu má na plísně také vliv.

Termosnímek, který ukazuje teplotu problémového místa ale také teploty okolí pro zjištění chování vytápění v pokoji. Neměřené teploty termokamery od jiných přístrojů se mohou lišit a proto nelze srovnávat s přesností na desetiny °C.

Termosnímek ukazující kout který je poměrně chladný. Příčinou jen vynechaná stropní  izolace v této malé části. Oprava byla dostupná z půdního prostoru a nebyla nutná větší rekonstrukce. 

Termosnímek narušené izolace živočichem, který způsobil srážení vnitřní vlhkosti. Vlhkost v domě překračoval dlouhodobě 60%.

Ozvěte se a nenechte již více unikat vaše peníze

do druhého dne vás budeme kontaktovat a stanovíme další postup pro co nejlepší výsledek realizovaného termovizního měření.